KulturaMiasto i Gmina

Rytmy Czasu czekają właśnie na Ciebie i Twój głos!

Zespół wokalny z naszej gminy – Rytmy Czasu – pod kierownictwem Jerzego Tomzika zaprasza dzieci i młodzież od 11 roku życia do wstąpienia w swoje szeregi!

Jeśli lubisz śpiewać i chcesz rozwijać swoje wokalne możliwości – serdecznie zapraszamy. Zespół “Rytmy Czasu” ma swoje próby w naszym Centrum Kultury w każdy wtorek i piątek. Osoby, które kształciły swój głos u Jerzego Tomzika – były i są wielokrotnie wysoko nagradzane w konkursach, plebiscytach czy też przeglądach. Biorą również udział w wartościowych warsztatach, które są dodatkową okazją do integracji środowiska wokalnego młodzieży. Uczestnicząc w zajęciach ułatwisz sobie start w programach, które wyłaniają tych najlepiej rozśpiewanych – zajęcia z Jerzym Tomzikiem to doskonałe przygotowanie do wzięcia udziału w castingach chociażby do “The Voice of Poland” czy „Szansa na sukces”!

Więcej informacji o zespole:

Zespół wokalny Rytmy Czasu (dawniej: Chór Miejski w Choroszczy) pod kierownictwem Jerzego Tomzika działa od 2003 roku. W jego skład wchodzą dzieci oraz młodzież. Zespół koncertuje m.in. podczas Dni Choroszczy, uroczystości z okazji świąt narodowych odbywających się w kościele parafialnym pod wezwaniem św. Jana Chrzciciela i św. Szczepana Męczennika w Choroszczy. 

Telefon kontaktowy do Jerzego Tomzika : 888 536 752. Zapisy odbywają się zarówno telefonicznie, jak i podczas zajęć tj. każdy wtorek i piątek od godziny 17:00.