Edukacja

Biblioteka zaprasza dzieci do udziału w konkursie powiatowym

Zapraszamy wszystkich małych i nieco większych Czytelników i Czytelniczki naszej biblioteki do udziału – z ramienia naszej biblioteki – w konkursie powiatowym organizowanym przez Książnicę Podlaską im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku  (Biblioteka Publiczna Powiatu Białostockiego) przy współpracy ze Starostwem Powiatowym w Białymstoku oraz Stowarzyszeniem Bibliotekarzy Polskich Okręgu Podlaskiego.

Szczegóły konkursu:

Konkurs powiatowy “Czy Wy wiecie… krasnoludki są na świecie” – adresowany jest do dzieci w wieku 7-9 oraz 10-12 lat zamieszkujących powiat białostocki.

Przedmiotem konkursu jest samodzielne wykonanie pracy plastycznej przedstawiającej postać krasnoludka w oparciu o książki Marii Konopnickiej.
 
Praca konkursowa powinna zostać wykonana dowolną techniką na papierze formatu A4 i posiadać umieszczoną na odwrocie metryczkę zawierającą dane autora: imię i nazwisko, kategorię wiekową, nazwę biblioteki gminnej, tytuł książki której bohater został zilustrowany.
 
Uczestnik zgłasza do konkursu jedną pracę.
 
Warunkiem przystąpienia do konkursu powiatowego jest dostarczenie do 1 maja 2022 do biblioteki gminnej prac (w przypadku dzieci z naszej gminy – do Biblioteki w Choroszczy, bądź filii w Klepaczach), które zostaną przez nią przekazane do głównego organizatora. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem dotyczącym udziału w konkursie oraz wypełnienie formularza oraz zgody.