Wydarzenia

Prawdziwy Mikołaj z Laponii w sklepach Chorten

Dzieci będą miały okazję przekazać list z prośbami o gwiazdkowe prezenty i zrobić zdjęcie z prawdziwym Mikołajem z Laponii w czterech sklepach Chorten.  Spotkania z niesamowitym gościem zaplanowano na 7 grudnia.

Coraz bliżej święta, a w tym okresie coraz bardziej zapracowany jest Mikołaj. Już niedługo wyruszy ze swego domu w Rovaniemi i zawita na Podlasie. Tak jak w ostatnich latach, pojawi się w tym regionie na zaproszenie Konsulatu Honorowego Finlandii w Białymstoku. Tym razem możliwość spotkania z prawdziwym Mikołajem będzie też w sklepach Chorten.

– Jest nam niezwykle miło, że tak szanowny gość odwiedzi nasze sklepy partnerskie. Mam nadzieję, że będzie to niezapomniane spotkanie i sprawi ono wiele radości nie tylko najmłodszym – mówi Sylwia Władyko, wiceprezes Grupy Chorten.

Święty Mikołaj cztery wybrane sklepy Chorten odwiedzi 7 grudnia. Do Choroszczy zawita o godz. 13 – będzie go można spotkać w sklepie Chorten Bis (Powstania Styczniowego 12). O godz. 14.15 Mikołaj pojawi się w Chortenie MW przy Drodze Królewskiej 3 w Dobrzyniewie. Następnie, o godz. 15.30, niezwykłego gościa będzie można spotkać w sklepie Chorten Hossa przy ul. Zachodniej 2 w Białymstoku, a o 16.45 w Delikatesach przy Baranowickiej w Zaściankach.

– Zachęcamy do napisania listu do Mikołaja i przyniesienia go na spotkanie. Mikołajowi będzie bardzo miło i na pewno odwdzięczy się słodkim upominkiem, nim ruszy w dalszą trasę po świecie. Mamy nadzieję, że będzie to świetna atrakcja dla dzieci naszych klientów – mówi Monika Kosz-Koszewska, dyrektor marketingu Grupy Chorten.