Wydarzenia

„Jak skutecznie ze sobą współpracować?” – warsztaty dla organizacji pozarządowych

W ramach współpracy choroszczańskiego M-GCKiS z OWOP trwają szkolenia dla organizacji pozarządowych. Najbliższe – pod hasłem „Jak skutecznie ze sobą współpracować?” – odbędą się 20 stycznia 2024, w godzinach 10–14, w auli Centrum.

Współpraca lokalna jest istotna z wielu powodów, zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym – pozwala skrócić dystans między osobami lub organizacjami, co może przyczynić się do oszczędności czasu i kosztów,  ułatwia też komunikację i interakcje. Jest kluczowa w ramach projektów i inicjatyw społecznych, może budować silne więzi społeczne między ludźmi.

Warsztat „Jak skutecznie ze sobą współpracować?” służy przyjrzeniu się jakości współpracy lokalnej w gminie, zidentyfikowaniu potencjałów i  zasobów,  którymi można się dzielić, wybraniu odpowiednich form komunikacji.

Warsztat poprowadzi Ewa Jasińska – doradca, trenerka, coach, ekspertka w zakresie budowania relacji społecznych, komunikacji, współpracy i  dialogu obywatelskiego, mentorka w Ośrodku Wspierania Organizacji Pozarządowych w Białymstoku.

Wstęp na warsztaty jest otwarty i bezpłatny.