KulturaMiasto i Gmina

ODKRYJ SIEBIE NA WIOSNĘ

O modzie, o kosmetykach, o zdrowym odżywianiu, a także o kobiecej kreatywności – Miejsko-Gminne Centrum Kultury wspólnie z Butikiem Moda na Sukces zaprasza na wyjątkowe popołudnie dla Pań. W sobotę 23 marca, w przestrzeniach Centrum Kultury nie zabraknie ciekawych atrakcji dla kobiet.  

W ramach wydarzenia „Odkryj siebie na wiosnę odbędą się pokazy kosmetyków i makijażu. Zaprezentowane zostaną trendy w modzie, a także udzielane będą porady dotyczące zdrowego odżywiania i właściwej suplementacji. Pojawią się także stoiska kreatywne, gdzie utalentowane panie z naszej miejscowości zaprezentują swoje rękodzieło. Ponieważ partnerem wydarzenia jest Centrum Kultury, tego dnia nie zabraknie również warsztatów kreatywnych, podczas których będzie można samodzielnie wykonać breloki w technice makramy oraz efektowne broszki z filcu, które z pewnością będą ciekawym dodatkiem do wielu kreacji na co dzień i od święta. 

Organizatorzy przewidują również słodki poczęstunek. W przytulnym miejscu, przy kawie i herbacie będzie można spędzić czas w dobrym towarzystwie.

Tego dnia, otwarta będzie również biblioteka M-GCKiS, gdzie polecana będzie kobieca literatura oraz udostępnione będą audiobooki.

Wydarzenie potrwa od godz. 16 do godz. 19. Wstęp wolny.