Dołącz do Rozśpiewanej Paczki!

Z myślą o zbliżających się Świętach Bożego Narodzenia, 11 grudnia Urząd Miejski w Choroszczy, zespół Cantamen oraz M-GCKiS w Choroszczy organizują koncert charytatywny. Zapraszają do wysłuchania najpiękniejszych pieśni świątecznych polskich oraz z całego świata. Biletem wstępu jest dowolny produkt przyniesiony przez darczyńców.

Aby świąteczny czas Bożego Narodzenia, w którym już powoli się zanurzamy, i którego oczekujemy, był czasem radosnym i głęboko przeżytym, postanowiliśmy zorganizować koncert. Koncert, podczas którego usłyszymy najpiękniejsze pieśni bożonarodzeniowe – polskie i zagraniczne, wykonane przez kwartet wokalny CANTAMEN, oraz gościnnie – Dziecięcy Chór Państwowej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Białymstoku. Przewidujemy też wspólne śpiewanie wraz z publicznością – jako, że choroszczanie lubią śpiewać i wychodzi im to naprawdę świetnie, czego dowodem są liczne spotkania, podczas których dali wyraz swojemu talentowi i zamiłowaniu do muzyki.

Chcielibyśmy także, aby koncert niósł ze sobą szersze przesłanie i przysłużył się innym – stąd jego charytatywny wymiar. Chcielibyśmy, aby biletem wstępu na koncert był dowolny produkt przyniesiony przez słuchaczy: artykuł spożywczy (z długim terminem przydatności do spożycia), książka, zabawka, lub inny produkt edukacyjny. W ten sposób, podczas spotkania stworzymy świąteczne paczki potrzebującym. Dzięki temu nasza Rozśpiewana Paczka będzie miała podwójną moc: będziemy nie tylko wspólnotą zjednoczoną wokół pięknej tradycji kolędowania, lecz także paczką dobrych ludzi, których serca myślą o innych.

Wszystkich, którzy chcą być z nami i tworzyć Rozśpiewaną Paczkę, serdecznie zapraszamy 11 grudnia o godzinie 19.00 do auli M-GCKiS w Choroszczy. Nie wahaj się i nie zastanawiaj – dołącz do Rozśpiewanej Paczki!

UM

 

afiszaniolgwiazdki 1