KomunikatyMiasto i Gmina

Nowe pojemniki na odpady jeszcze przed świętami – w Złotorii, Żółtkach i Jeronikach

Informujemy mieszkańców gminy Choroszcz, że bezpłatna dostawa pojemników na odpady jest kontynuowana. Jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia nowe zbiorniki powinni otrzymać mieszkańcy Złotorii, Żółtek i Jeronik.

21 grudnia nowe pojemniki na odpady, dedykowane mieszkańcom gminy Choroszcz, otrzymają mieszkańcy Złotorii, 22 grudnia – mieszkańcy Żółtek, zaś od 23 grudnia odbędzie się dostarczanie pojemników mieszkańcom Jeronik.

Serdecznie prosimy mieszkańców tych miejscowości o umożliwienie przeprowadzenia tego procesu. Przypominamy także, że pojemniki, zakupione przez ZECWiK w Choroszczy, można także odebrać samodzielnie. W tym celu należy zgłaszać się do p. Krzysztofa Gołaszewskiego z ZECWiK (tel.: 85 719 11 08) w godzinach od 7.00 do 15.00. Po podpisaniu poświadczenia odbioru pojemników, każdy mieszkaniec gminy Choroszcz może wyjechać z nowym własnym zbiornikiem na odpady.

Cieszymy się, że z każdym dniem coraz więcej mieszkańców naszej gminy staje się właścicielami nowych pojemników na odpady, dedykowanych specjalnie gminie Choroszcz.

 

UM