Konkurs piosenki w Przedszkolu Samorządowym w Choroszczy ph. „Kolęda przedszkolaka”

17 grudnia 2015r. odbył się w naszym przedszkolu cykliczny konkurs piosenki świątecznej ph. „Kolęda przedszkolaka”. Konkurs prowadzony był przez panią Dorotę Sawicką. Dzieci występowały w dwóch kategoriach wiekowych: 3-4 latki i 5-6 latki. Były one oceniane przez jury w składzie:  pani dyrektor Bożena Lenczewska, pani Elżbieta Korolczuk i pani Kamila Ostrowska.

W grupie starszej pierwsze miejsce zajęła Weronika Księżopolska, drugie Gabriela Komła i trzecie Maria Puciłowska. Wyróżnienia trafiły do Tomasza Malinowskiego, Natalii Kopczewskiej i Zuzanny Chańko. Za udział dyplomy i nagrody otrzymali również Adam Krawczuk i Julia Jurczuk.

W grupie młodszej pierwsze miejsce zajęła Małgorzata Mikulska, drugie Kamila Okruszko, trzecie zespół maluszków w składzie Łukasz Miastkowski, Oliwia Chowańska i Martyna Lipska. Wyróżnienie w tej kategorii trafiło do Adama Krawczuka.

Gratulujemy wszystkim dzieciom. Jest to dla dziecka nie lada wyzwanie stanąć przed całym przedszkolem i samodzielnie zaśpiewać piosenkę. Jesteśmy dumni z naszych małych przedszkolaków i życzymy im dalszych sukcesów w Nowych Roku.

Małgorzata Hubbell

Dorota Sawicka