Panie, zadbajcie o swoje zdrowie! Za darmo! I bez skierowania!

Kobiety są w Polsce prawdziwymi ambasadorkami zdrowia. To do pań, najczęściej do matki bądź partnerki, zwraca się ponad 70% Polaków, kiedy coś im dolega. Tymczasem kobieta na chorowanie oraz na dbanie o swoje zdrowie przeważnie „nie ma czasu”. Dlatego też szczególnie właśnie kobiety powinny pamiętać, że lepiej jest zapobiegać niż leczyć – lepiej badać się profilaktycznie, niż dopiero wtedy, gdy czujemy, że w organizmie zaczyna rozprzestrzeniać się choroba.

Klinika Endokrynologii, Diabetologii i Chorób Wewnętrznych Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku oferuje przedstawicielkom płci pięknej możliwość wykonania nieodpłatnie: analizy składu ciała, USG jajników, USG tarczycy i USG tętnic szyjnych oraz poboru krwi, celem oznaczenia hormonów płciowych, lipidów, HbA1c i CRP. Co więcej, wszystkie te badania zostaną wykonane w trakcie tylko jednej wizyty, na którą, co ważne, nie trzeba posiadać żadnego skierowania!

Zachęcamy kobiety w wieku od 18. do 35. roku życia do skorzystania z tej atrakcyjnej możliwości. Warunkiem poddania się badaniom, jest nieprzyjmowanie środków hormonalnych w okresie 3 miesięcy poprzedzających wizytę. Osoby chętne proszone są o kontakt z:

– dr Anną Krentowską, tel. 692 074 141,

– dr Agnieszką Łebkowską, tel. 85 746 86 76, 608 469 610,

– dr Małgorzatą Jacewicz, tel. 85 746 83 12.

W celu ustalenia terminu wizyty, telefon do Kliniki należy wykonać w pierwszym dniu cyklu – w pierwszym dniu miesiączki, badanie zostanie umówione na 3-5 dzień cyklu. Jedna wizyta, 8 badań, żadnego skierowania ani opłat, krótki czas oczekiwania na badania… Czy, drogie Panie, potrzebujecie dodatkowej zachęty? Serdecznie zapraszamy!