Liga Halowa: W sobotę dzień finałowy, będzie transmisja na żywo w TV

W sobotę kończymy dwumiesięczne rozgrywki Ligi Halowej Piłki Nożnej. Za nami 5-tygodniowa faza grupowa i zeszłotygodniowe ćwierćfinały, które opisywaliśmy tutaj. Czas więc na ostatni akcent rozgrywek, jakim jest dzień finałowy – także w sobotę 30 stycznia ok. godziny 20 będzie wszystko jasne.

Początek piłkarskich emocji od godziny 17 na hali sportowej Zespołu Szkół w Choroszczy, przy ul. Powstania Styczniowego 26 A. W boju pozostały cztery drużyny: Piorun Pańki, Izbiszcze, Chorten Białystok i Victoria Łyski. W pierwszym meczu, o godz. 17 zmierzą się Izbiszcze z Piorunem Pańki – Obie drużyny spotkały się wcześniej w fazie grupowej – wówczas w grudniu Piorun wygrał z faworyzowanymi Izbiszczami 3-1. W drugim półfinale zmierzą się goście z Białegostoku, czyli drużyna Chortenu z Victorią Łyski. Następnie pokonane w półfinałach drużyny zagrają w finale pocieszenia, czyli meczu o 3 miejsce. A na sam koniec oczywiście WIELKI FINAŁ, który planowany jest ok. godziny 20:15. Zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej na halę sportową, jak pokazały mecze ćwierćfinałowe emocji z pewnością nie zabraknie! Zapraszamy w sobotni wieczór na halę sportową!

A dla tych, którzy nie będą mogli opuścić swojego domu mamy niespodziankę! Dzień finałowy, czyli wszystkie mecze od półfinałów po finał będzie można obejrzeć w telewizji na żywo. A wszystko dzięki Twojej Telewizji Regionalnej będącej w ofercie telewizji kablowej Tvk-Net Chamerlińscy! 

TTR TVK-net chamerlińscy

Plan dnia finałowego i transmisji:

Półfinały:

17:00 Piorun Pańki – Izbiszcze
17:45 Chorten Białystok – Victoria Łyski

18:30 Mecz o III miejsce

19:15 FINAŁ


Całość wyników, terminarz i statystyki można śledzić na specjalnej stronie poświęconej rozgrywkom: m-gckis.ligspace.pl

liga halowa finały