Zajęcia otwarte Zespołu “Rytmy Czasu”

M-GCKiS w Choroszczy oraz Zespół “Rytmy Czasu” pod dyrekcją pana Jerzego Tomzika zaprasza wszystkich chętnych, chcących wstąpić w szeregi zespołu, na zajęcia otwarte w najbliższy piątek 11 marca w godz. 18.00-20.00 oraz w sobotę 12 marca w godz. 16:00-18.00 w sali muzycznej M-GCKiS. Podczas prób kandydaci będą mogli zapoznać się z technikami warsztatowymi oraz ćwiczeniami zespołu nad emisją głosu prowadzonymi przez pana Cezarego Szyfmana.

Zespół wokalny Rytmy Czasu (dawniej: Chór Miejski w Choroszczy) pod dyrekcją Jerzego Tomzika działa od 2003 roku. W jego skład wchodzą dzieci oraz młodzież. Zespół koncertuje m.in. podczas Dni Choroszczy, uroczystości z okazji świąt narodowych odbywających się w kościele parafialnym pod wezwaniem św. Jana Chrzciciela i św. Szczepana Męczennika w Choroszczy.

„Rytmy Czasu” pod kierunkiem Jerzego Tomzika nie od dziś są eksportową supermarką gminy Choroszcz. W czerwcu i w listopadzie grupa z powodzeniem koncertowała w Grodnie i nie były to żadne „ciche” występy. Zespół śpiewał pięknie, energicznie i zrobiło się o nim głośno nie tylko w Polsce, ale i na Białorusi, czego dowodem jest i okładka, i treść obszernej relacji w „Magazynie Polskim”.

Zapraszamy !!!

red