Sport

Narew wygrywa w okręgówce

Piłkarze Narwi Choroszcz udanie rozpoczęli grę w „Lidze Okręgowej”. W meczu pierwszej kolejki Narew pokonała 2-1 KS Studzianki. Wszystkie bramki padły w ostatnich 10 minutach meczu: najpierw w 80 i 84 minucie strzelili zawodnicy Narwi (Szumkowski, Romaniuk), a rywale jedyną bramkę zdobyli w 89 minucie po rzucie karnym podyktowanym za wątpliwe zagranie ręką. Kolejne spotkanie Narew Choroszcz rozegra na wyjeździe w sobotę o godz. 14, a przeciwnikiem będzie Sparta Augustów, która w 1 kolejce 4-0 pokonała BKS Jagiellonię Białystok.

Narew Choroszcz – KS Studzianki 2-1 (’80 Szumkowski, ’84 Romaniuk)

Skład: Lenczewski – Gryg, Oniszczuk, Garkowski, Wojdołowicz (’65 Szumkowski) – Garbowski, Makuszewski, Romaniuk, Sokół (’90 Fiedorczuk) – Kieżel (’60 Waszczuk), Rećko (’85 Daniluk)