Sport

Narew wygrywa w Studziankach

Seniorzy Narwi Choroszcz udanie zainaugurowali rundę wiosenną Ligi Okręgowej. W pierwszym spotkaniu, rozegranym w niedzielę  3 kwietnia na wyjeździe w Studziankach zawodnicy trenera Wiesława Romaniuka pokonali miejscowy KS Studzianki 2-1. Jednak to gospodarze lepiej rozpoczęli mecz wychodząc na prowadzenie w 5 minucie. Prowadzenie gospodarzy trwało bardzo krótko bo już w 10 minucie Karol Kamieński po podaniu z rzutu wolnego Łukasza Popławskiego strzałem z dystansu doprowadził do remisu i wynikiem 1-1 zakończyła się pierwsza część spotkania. Na zmianę wyniku trzeba było poczekać do 60 minuty – wtedy drugiego dla Narwi gola, strzałem z około 25 metrów popisał się Krzysztof Gryg. Więcej bramek nie padło i Narew wygrała 2-1.

Skład: Adam Lenczewski – Kamil Kołodko, Piotr Oniszczuk, Marcin Garkowski, Krzysztof Gryg – Paweł Sokół (’70 Daniel Siegień), Łukasz Popławski, Karol Kamieński, Daniel Garbowski (’90 Kamil Wojdołowicz) – Adam Rećko, Damian Garbowski

13 kolejka: KS Studzianki – Narew Choroszcz 1-2 (1-1) Bramki: Karol Kamieński, Krzysztof Gryg

W kolejnym meczu Narew czeka ciężka przeprawa. Choroszczańscy piłkarze zmierzą się bowiem z liderem: Spartą Augustów. Rywale do tej pory wygrali wszystkie 14 ligowych meczów i mają 14-punktową przewagę nad drugą drużyną. W pierwszym meczu rozegranym w Augustowie 5-0 wygrali gospodarze. Spotkanie zostanie rozegrane w niedzielę 10 marca o godz. 14 na boisku przy Zespole Szkół Mechanicznych na ulicy Broniewskiego w Białymstoku

14 kolejka: Narew Choroszcz – Sparta Augustów, niedziela 10 kwietnia godz. 14 – boisko ZSM w Białymstoku przy ul. Broniewskiego.

Tabela:

tabela a klasa 14 kolejka

Zdjęcia:

Skrót meczu z KS Studzianki (dwie pierwsze bramki):

Zdjęcia, wideo: KS Studzianki
Tabela: 90minut.pl

W najbliższy weekend rozgrywki wznowią także młodzi zawodnicy Narwi Choroszcz. Trampkarze zmierzą się na wyjeździe z Włókniarzem Białystok.