KulturaMiasto i GminaWydarzenia

Pół żartem, pół serio – „Old Spice Girls” w Choroszczy

W piątek 23 listopada odbył się spektakl kabaretowy pod nazwą „Old Spice Girls” czyli Babski Kabaret. Aula choroskiego Centrum Kultury i Sportu wypełniła się masą śmiechu, a to wszystko za sprawą 3 kobiet: Lidii Stanisławskiej, Emilii Krakowskiej oraz Barbary Wrzesińskiej. Licznie przybyła publiczność miała okazję obejrzeć kabaret pełen dowcipów, dialogów, skeczy i piosenek autorstwa tekstów Marii Czubaszek, Lidii Stanisławskiej i Zbigniewa Korpolewskiego.

Przez około dwu godzinny spektakl za sprawą Lidii Stanisławskiej, Emilii Krakowskiej oraz Barbary Krakowskiej została widzom dostarczona duża ilość zabawy i dawka śmiechu. Podczas spektaklu kabaretowego choroska publiczność została poruszona śpiewem Lidii Stanisławskiej, rozbawiona po pachy od zabawnej gry aktorskiej Barbary Wrzesińskiej i talentem do rymowania Emilii Krakowskiej.Po zakończonym spektaklu kabaretowym publiczność została zaproszona do zakupu książki autorstwa Lidii Stanisławskiej pod tytułem „Anegdoty” wraz z autografami 3 aktorek i również miała okazję zrobić pamiątkowe zdjęcie.

Cieszymy się, że mieliśmy okazję przywitać Babski Kabaret w Centrum Kultury i Sportu i dziękujemy wszystkim, którzy przybyli na piątkowy spektakl kabaretowy i sprawili, że nasze sale mogły zabrzmieć śmiechem. Zapraszamy również wszystkich na spektakle i imprezy, które będą się odbywać w najbliższym czasie w naszym Centrum Kultury i Sportu.

Katarzyna Turowska, stażystka M-GCKiS