Miasto i GminaSport

Narew Choroszcz zakończyła rundę jesienną

W sobotę 14 listopada Narew Choroszcz rozegrała ostatni mecz rundy jesiennej podlaskiej Ligi Okręgowej. Było to zaległe spotkanie z sąsiadującym w tabeli Piastem Białystok. Spotkanie lepiej rozpoczęli goście, którzy już w 1 minucie objęli prowadzenie i kontrolowali wynik do końca meczu. W drugiej połowie podwyższyli prowadzenie na 2-0, a Narew było stać tylko na jedno trafienie, którego autorem był Paweł Kieżel. Ten mecz, jak i poprzedni z Bocianem Boćki był transmitowany na żywo w internecie przez M-GCKiS w Choroszczy – tym razem komentowali go wspólnie Jacek Dąbrowski z Karolem Jakubowskim, trenerem grup dziecięcych w klubie Narew.

Narew tym samym zakończyła rundę jesienną na 12 miejscu z bilansem 7 zwycięstw i 10 porażek i stosunkiem bramek 30-42. Najlepszym strzelcem drużyny jest Jan Kacprowski z 9 golami na koncie. Teraz czas na zimowe przygotowania do rundy wiosennej i liczymy na poprawę rezultatów po wznowieniu rozgrywek w nowym roku.

15 kolejka, 14 listopada,  Narew Choroszcz – Piast Białystok 1-2 (0-1) Bramka: Paweł Kieżel

Skład: Jakub Sakowicz – Krystian Sokół, Karol Kamieński, Damian Garbowski (’80 Adrian Lewkowicz), Damian Czyżewski, Paweł Sokół (’67 Jakub Ciborowski), Damian Mojsak (’46 Paweł Kieżel), Jan Kacprowski (’61 Mariusz Daniluk), Jakub Garbowski, Kacper Błaszko, Łukasz Andzielewicz

Zapis relacji z meczu, pod koniec obszerny wywiad z trenerem Arturem Dakowiczem:

Narew Choroszcz – Piast Białystok / Stadion Miejski w Choroszczy – kom. Jacek Dąbrowski i Karol Jakubowski

Opublikowany przez Stadion Miejski w Choroszczy Sobota, 14 listopada 2020

Strzelcy w drużynie Narwi: 9 – Jan Kacprowski, 6 – Paweł Kieżel i Karol Kamieński, 2 – Łukasz Andzielewicz i Marcin Jaromiński, 1 – Marcin Krysztopik, Krystian Sokół, Damian Mojsak, Damian Czyżewski, Damian Garbowski