Miasto i GminaSportWydarzenia

Lambada w środę powalczy w II rundzie Pucharu Polski

W tym sezonie trzy gminne drużyny: Narew Choroszcz, LZS Choroszcz i Lambada Choroszcz zgłosiły się do wojewódzkiego Pucharu Polski. Od rundy wstępnej zmagania zaczęły LZS i Lambada. Drużyna LZS Choroszcz uległa w niej 2-3 drużynie Kabareczi, a Lambada Choroszcz 3-1 pokonała KS Sokoły.

Od pierwszej rundy do zmagań przystąpiła Narew Choroszcz, która we wtorek 7 sierpnia uległa rezerwom Wissy Szczuczyn 0-1 – na tym etapie wystąpiła także Lambada Choroszcz. Spotkanie z Kabareczi fioletowo-biali rozpoczęli fatalnie bowiem już po 22 minutach rywale prowadzili 2-0 ale z biegiem czasu udało się doprowadzić do remisu, a w 90 minucie zdobyć bramkę dającą zwycięstwo i awans. Gratulacje!

W drugiej rundzie więc zobaczymy tylko Lambadę Choroszcz, która w środę 29 września o godz. 17:30 na Stadionie Miejskim w Choroszczy podejmie grające w Lidze Okręgowej Orlęta Czyżew – powodzenia!