Sport

Liga Gminna: Izbiszcze powiększają przewagę

liga-gminna

Drużyna Izbiszcz dalej na zwycięskim szlaku – tym razem Zaczerlany długo, bo do 70 minuty remisowały bezbramkowo ale w ostatnich dwudziestu minutach Izbiszcze zdobyły 3 bramki i zdobyły kolejne 3 punkty. Izbiszcze z kompletem zwycięstw oczywiście prowadzą w tabeli, a także po minionej kolejce powiększyły przewagę nad drugą drużyną. Pozycję wicelidera zajmował do tej pory LZS Choroszcz, ale po porażce z Lambadą (3-4) LZS spadł na 4 pozycję. Na 3 miejsce awansował Piorun Pańki po zwycięstwie 2-1 z Narwią Żółtki. Pierwsze ligowe zwycięstwo odniosła także drużyna Promilu Barszczewo wygrywając 4-5 z Klepaczami. Swoje spotkanie wygrał także Rajkom Choroszcz, który 4-3 uporał się z Siekierkami.

10.07. godz.15:30 Zaczerlany – Klepacze /boisko w Zaczerlanach/
10.07. godz. 17:30 Promil Barszczewo – Lambada Choroszcz /boisko w Zaczerlanach/
17.07. godz. 13:15 Rajkom Choroszcz – Izbiszcze /Stadion Miejski w Choroszczy/
17.07. godz. 15:15 LZS Choroszcz – Siekierki /Stadion Miejski w Choroszczy/ – mecz z 10 kolejki

W najbliższą niedzielę rozpocznie się ostatnia kolejka pierwszej rundy rozgrywek. Rozpocznie ją mecz Narwi Żółtki z Siekierkami, a następnie czekają nas mecze LZS’u Choroszcz z Piorunem Pańki, Zaczerlan z Klepaczami i Promilu Barszczewo z Lambadą Choroszcz. Spotkanie Rajkomu z Izbiszczami zostało przełożone na 17 lipca, a także w ten dzień zostanie rozegrany pierwszy mecz rundy rewanżowej: LZS Choroszcz – Siekierki.