Turniej wiedzy „Bezpieczny przedszkolak”

17 kwietnia 2016r grupa naszych przedszkolaków: Weronika Pacuk, Michał Czarniecki i Tomasz Hubbell zostali zakwalifikowani do turnieju wiedzy ph. „Bezpieczny przedszkolak”. Turniej zorganizowało Przedszkole Samorządowe nr 35 „Wesołe” w Białymstoku. Nasze dzieci, wraz z innymi przedszkolakami z podlaskich przedszkoli, musiały wykazać się znajomością znaków drogowych, zasad bezpieczeństwa, wziąć udział w quizie wiedzy oraz zaimprowizować krótkie scenki o tym jak radzić sobie w trudnych sytuacjach. Dzieci wykonywały zadania pod czujnym okiem przedstawicieli policji i Straży Miejskiej. Na koniec wszystkie dzieci dostały dyplomy oraz prezenty za udział w olimpiadzie.
Gratulujemy naszej drużynie oraz życzymy dalszych sukcesów.

Małgorzata Hubbell
Aneta Wysocka
Zdjęcia: Marta Pacuk