Sport

Zwycięska Narew, w sobotę w Choroszczy mecze drużyn młodzieżowych

Udał się powrót drużyn Narwi Choroszcz na boisko w Choroszczy. Na początek zagrali trampkarze, którzy 2-0 pokonali Promień Mońki, a w kolejnym meczu seniorzy wygrali z BKS Jagiellonią Białystok 3-0. W całym spotkaniu Narew miała przewagę, ale udokumentować się ją udało dopiero w 30 minucie, kiedy prowadzenie dał Paweł Sokół. Jeszcze przed przerwą (43 min) prowadzenie podwyższył Daniel Garbowski. Warto odnotować także, że w 15 minucie Narew miała rzut karny po faulu na Adamie Rećko, jednak jedenastki nie wykorzystał Łukasz Popławski. Po zmianie stron przewaga zawodników Wiesława Romaniuka była jeszcze większa ale udało się zdobyć tylko jedną bramkę – autorstwa Sebastiana Waszczuka w 75 minucie.

19 kolejka:  Narew Choroszcz – BKS Jagiellonia Białystok 3-0 (2-0) Bramki: Paweł Sokół, Daniel Garbowski, Sebastian Waszczuk

W najbliższą sobotę 14 maja Narew zagra o godz. 15 na wyjeździe z Supraślanką Supraśl. Ewentualne zwycięstwo pozwoli utrzymać 7 miejsce w ligowej tabeli.

okręgóka 19 kolejka

Tabela: 90minut.pl

Drużyny młodzieżowe klubu Narew Choroszcz

Do rywalizacji w swojej grupie wiekowej powrócili trampkarze, którzy 2-0 pokonali rówieśników z Promienia Mońki. W najbliższą sobotę młodzi zawodnicy takżę zagrają w Choroszczy. O godz. 15 na dużym boisku zmierzą się z KS Wasilków. Kilka godzin wcześniej zagrają także żacy – początek turnieju o godz. 10 na „Orliku”.

Trampkarze:

Narew Choroszcz – KS Wasilków, sobota 14 maja godz. 15 /Stadion Miejski w Choroszczy/

Żacy:

Turniej 4-zespoły, sobota 14 maja godz. 10 /Orlik w Choroszczy/

Szczegółowy terminarz i wyniki z całego sezonu wszystkich trzech drużyn dostępne tutaj.