Kultura

Sekundy do szczęścia…

Dnia 11 maja 2016 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Choroszczy, w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki, odbyło się spotkanie autorskie z Anetą Zamojską. W spotkaniu uczestniczyli klubowicze oraz sympatycy książki.

Aneta Zamojska jest trenerem rozwoju osobistego, coachem, nauczycielem akademickim, pracowała jako dziennikarz. Z wykształcenia jest polonistką i absolwentką studiów podyplomowych Psychologia zarządzania. Obecnie pracuje w Szkole Artystycznej. Na nasze spotkanie została zaproszona w związku z wydaniem książki „Sekundy do szczęścia”. Jest to pierwsza powieść napisana przez panią Anetę, pewnie nie ostatnia, jak sama nam powiedziała podczas spotkania ma pomysł na drugą książkę. Sekundy do szczęścia jest to powieść inspirująca, mocna i poruszająca, o wyborach życiowych, jak jedna decyzja może zmienić całe życie.

Spotkania DKK zawsze są bardzo ciekawe, można porozmawiać, posłuchać i polecić do przeczytania dobrą książkę. Zapraszamy do zapisania się do naszego klubu osoby, które lubią czytać i dyskutować o dobrej książce.

Spotkanie mogliśmy zorganizować dzięki współpracy oraz wsparciu Książnicy Podlaskiej im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku.

Elżbieta Wróblewska

Kierownik Biblioteki