Sport

Uwaga tworzymy drużynę do sztafety maratońskiej

12 czerwca 2016 roku wystartuje sztafeta maratońska Electrum Ekiden. 6-osobowe drużyny będą miały okazję zmierzyć się ze sobą i pokonać łączny dystans 42,195 km, czyli dystans maratonu. Ekiden daje szansę startu wszystkim miłośnikom biegania, tym zaawansowanym, jak również początkującym, ponieważ każdy może wybrać dystans na swoje możliwości i chęci. W Białymstoku sztafeta maratońska będzie składała się z sześciu zmian, które muszą pokonać dystanse: 7,195 km + 10 km +10 km + 5 km + 5 km + 5 km.

Udział w sztafecie w Białymstoku to nie tylko rywalizacja sportowa, to również, a może przede wszystkim pomoc Fundacji „Pomóż Im” .

Część z opłat startowych zostanie przekazane na rzecz Hospicjum dla Dzieci. Każda z drużyn może zbierać pieniądze i wpłacić większą kwotę, która w całości zostanie przekazana na potrzeby Fundacji „Pomóż Im”.

Pomóżmy Razem, pobiegnijmy w sztafecie 12 czerwca w Białymstoku.

Redakcja „Gazety w Choroszczy” wychodzi z propozycją by do sztafety stworzyć 6 osobową drużynę reprezentującą Choroszcz. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt pod nr 791 696 160.

Pamiętajcie, W ZESPOLE SIŁA! Szczegóły na www.electrumekiden.pl

info http://electrumekiden.pl/red