Sport

Narew przegrywa z Supraślanką

Po dwóch meczach bez porażki seniorzy Narwi Choroszcz ulegli na wyjeździe Supraślance Supraśl 2-3. Mecz lepiej rozpoczęli gospodarze, którzy jako pierwsi wyszli na prowadzenie ale jeszcze przed przerwą Paweł Kieżel doprowadził do wyrównania i remisem 1-1 zakończyła się pierwsza połowa. Po zmianie stron gospodarze zdobyli kolejne dwie bramki, a Narew odpowiedziała tylko jednym trafieniem Pawła Sokoła i ostatecznie przegrała 2-3. Po porażce Narew zajmuje w tabeli w dalszym ciągu 7 miejsce.

20 kolejka:  Supraślanka Supraśl – Narew Choroszcz  3-2 (1-1) Bramki: Paweł Kieżel, Paweł Sokół

W 21 kolejce Narew czeka kolejny wyjazd, tym razem w niedzielę 22 maja o godz. 16 zawodnicy trenera Wiesława Romaniuka zmierzą się z Korą Korycin. Najbliżsi rywale zajmują obecnie 6 miejsce w tabeli, z 6-punktową przewagą nad siódmą w tabeli Narwią.

Tabela:

okręgówka 20 kolejka

Tabela: 90minut.pl

Drużyny młodzieżowe klubu Narew Choroszcz

W minioną sobotę swój mecz rozegrali trampkarze, którzy w Choroszczy ulegli 1-4 drużynie KS Wasilków, a także na choroszczańskim orliku zagrali „żacy”, którzy wygrali jedno spotkanie, a dwa zakończyły się porażką. W najbliższy weekend zagrają tylko trampkarze, którzy na wyjeździe zmierzą się z Gryfem-Czarnymi Gródek – żacy kolejny turniej zagrają dopiero w pierwszy weekend czerwca.