Dzień Rodziny w SP w Złotorii

Pierwszego czerwca w Szkole Podstawowej w Złotorii odbył się festyn z okazji Dnia Rodziny. W uroczystości uczestniczyli uczniowie kl. 0-VI, nauczyciele oraz zaproszeni goście, czyli nasze kochane mamusie i tatusiowie.

Pogoda tego dnia była piękna, a uśmiech gościł na twarzy wszystkich uczestników festynu. Na początku zaprezentowali się najmłodsi uczniowie, którzy pod kierunkiem nauczycieli przygotowali bogatą część artystyczną. Z wielkim uznaniem spotkało się przedstawienie kukiełkowe przygotowane przez uczniów świetlicy szkolnej, a noszący tytuł “Złoty promyczek”. Uczniowie zabawili się w najprawdziwszych aktorów, a dobro jak zwykłe zwyciężyło zło. Trzeba nadmienić, że piękne kukiełki do przedstawienia zostały własnoręcznie wykonane przez nauczycielkę przygotowującą spektakl – panią Joanne Czarnecką .

Dużą popularnością cieszyły się również konkursy rodzic-dziecko. Rodzice mogli sprawdzić, czy rzeczywiście znają swoje pociechy i ich upodobania, a dzieci odnajdywały swoją mamę wśród innych . Korzystając z pięknej pogody nie mogło też zabraknąć zawodów sportowych, zabaw integrujących dzieci, pysznych ciast przygotowanych przez rodziców, czy smakowitego grilla. Festyn okazał się bardzo udaną imprezą.

Szkoła Podstawowa w Złotorii