V Festyn Przedszkoli Zrzeszonych w Podlaskiej Rodzinie Szkół Jana Pawła II

03 czerwca 2016r. już po raz piąty odbył się Festyn Przedszkoli Zrzeszonych w Podlaskiej Rodzinie Szkół Jana Pawła II w Księżynie . Mottem imprezy było :,,Bądź bezpieczny na drodze”. Także nasze przedszkole zostało zaproszone jak co roku na ową uroczystość dziękujemy Panu dyrektorowi Mirosławowi Guzewiczowi że o nas pamięta. Z naszego przedszkola pojechały dwie grupy „Tygryski” z Choroszczy i oddział z Klepacz. Dzieci zaśpiewały piosenkę o bezpieczeństwie.

Maluchy mogły same posiedzieć za kierownicą wozu strażackiego, radiowozu i motocyklu policyjnego. Kolejnymi atrakcjami były dmuchane zamki gdzie dzieciaki szalały, każdy dostał balon z figurką jaką sobie zażyczył. Tego dnia każde dziecko mogło zmienić się w wymarzona postać za sprawą pań, które malowały nam buźki. Dzieci wróciły zadowolone z wycieczki. Jeszcze raz dziękujemy za zaproszenie.

Anna Sokólska