Strzelanie, Siatkówka Plażowa, Kajaki – Dni Choroszczy na sportowo!

Rozpoczęły się XXXV Dni Choroszczy. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was kilka sportowych wydarzeń – udział w nich jest oczywiście bezpłatny, a na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody!

 

II Zawody Strzeleckie o Puchar Burmistrza Choroszcz – 24 czerwca (piątek) – godz. 17 (strzelnica w ZS w Choroszczy)

W piątek 17 czerwca odbyły się zawody strzeleckie dla uczniów gimnazjum i liceum, a teraz Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Sportu, a także Stowarzyszenie Pamieć i Tożsamość „Skała” zaprasza do udziału w II Turnieju Strzeleckim o Puchar Burmistrza Choroszczy. Zostanie on przeprowadzony  w piątek 24 czerwca i rywalizacja będzie się odbywała w jednej kategorii: dla dorosłych.  Turniej rozpocznie się o godzinie 17 – zapisy odbędą się na miejscu przed jego rozpoczęciem (od godz. 16:30). Do wygrania oprócz pucharu i medali są bony na zakupy w sklepie sportowym!

plakat turniej strzelecki 2016

II Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Jeroniczówki – 25 czerwca (sobota) – godz. 11 (agroturystyka Jeroniczówka)

Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy i Agroturystyka „Jeroniczówka” zapraszają na „II Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Jeroniczówki”, który zostanie rozegrany w sobotę 25 czerwca na terenie Agroturystyki Jeroniczówka – Jeroniki 10. Do udziały zapraszamy drużyny dwuosobowe bez względu na płeć. Mogą startować drużyny męskie, damskie lub mieszane. Początek turnieju o godz. 11 – zapisy odbędą się bezpośrednio przed turniejem od godz. 10:30. Na miejscu będzie muzyka, grill i napoje chłodzące. Do wygrania oprócz pucharów i medali są bony na zakupy w sklepie sportowym, a także wejściówki do Parku Trampolin JUMPER w Białymstoku, który jest sponsorem turnieju. UWAGA: w związku z meczem Polska – Szwajcaria turniej został przesunięty na godzinę 11!

plakat siatkówka plażowa 2016 popr

Zawody kajakowe o Puchar Burmistrza Choroszczy – 26 czerwca (niedziela) – godz. 15 (Kominowe Bajoro)

Zbiornik wodny „Kominowe Bajoro” przeszedł niedawno gruntowną modernizację. Z tej okazji zapraszamy wszystkich do sportowej rywalizacji w Zawodach Kajakowych. Będzie to symboliczne otwarcie zbiornika – rywalizacja będzie przebiegać „na czas” na wyznaczonej trasie. Będą kategorie „męska jedynka” i „damska jedynka”, dla osób które ukończyły 18 lat. Oficjalne otwarcie terenów rekreacyjnych przy Kominowym Bajorze i start zapisów o godz. 14:30. Nad bezpieczeństwem uczestników będą czuwać ratownik wodny i ratownik medyczny. Do wygrania oprócz pucharów i medali są bony na zakupy w sklepie sportowym, a także bony do Kebab&Bar Jarosława Kondraciuka – sponsora zawodów.

kajaki