Lipiec pod hasłem „Podaruj złotówkę”

Serwis FaniMani.pl do końca lipca umożliwia każdemu zarejestrowanemu użytkownikowi bezpłatne przekazanie 1 złotówki na wybrany przez niego cel społeczny. Darowiznę można wygenerować jednorazowo, poprzez zainstalowanie do przeglądarki internetowej „przypominajki” o dobrych zakupach.

Niedawno serwis FaniMani.pl udostępnił pomocne rozszerzenie do najpopularniejszych przeglądarek internetowych Google Chrome i Mozilla Firefox, które przypomina o możliwości wsparcia organizacji społecznych, podczas robienia zakupów w sklepach internetowych. Sprawna „przypominajka” została tak zaprojektowana, aby ułatwić wszystkim swoim użytkownikom wspieranie wybranej organizacji przy okazji zakupów online. Narzędzie sprawdza się bardzo dobrze; z danych FaniMani.pl wynika, że e-klienci, którzy posiadają „przypominajkę” przekazują pięć razy więcej darowizn.

Dodatkowo, każdy posiadający konto na FaniMani.pl lub nowo zarejestrowany użytkownik, podczas instalacji rozszerzenia, generuje na starcie złotówkę darowizny, która bezpośrednio trafi do zaznaczonej przez niego organizacji pożytku społecznego. Chcąc maksymalnie ułatwić obsługę rozszerzenia, naszym użytkownikom wprowadziliśmy nowy przycisk PODARUJ ZŁOTÓWKĘ, który w prosty sposób kieruje do strony, gdzie może dowiedzieć się więcej o akcji i podarować 1zł. Przekazanie pierwszej złotówki jest całkowicie bezpłatne. Użytkownik zatem nie płaci – jest to bonus na start. Ale uwaga – taką bonusową złotówkę można podarować tylko raz. Akcja trwa do 31 lipca. FaniMani.pl to serwis umożliwiający pomaganie wybranym organizacjom społecznym, przy okazji zakupów w internecie. Zarejestrowane podmioty otrzymują darowizny za każdym razem, gdy użytkownik robiący zakupy online przez FaniMani.pl, wskaże wybraną organizację jako cel, który chce aktualnie wesprzeć.

Do serwisu dołączyło już ponad 2 400 inicjatyw społecznych, a zakupów można dokonywać w 800 współpracujących sklepach. Zakupy za pomocą serwisu robi się w standardowy sposób i płaci się tyle, co zawsze, a do organizacji trafia kilka procent wartości zakupów. Klient nie płaci ani grosza więcej, bo wygenerowana darowizna pochodzi z budżetu marketingowego danego sklepu.

Zobacz, jak działa FaniMani.pl: www.youtube.com/watch?v=RsPX6SRwKnQ

Więcej informacji: FaniMani.pl: www.fanimani.pl

FaniMani.pl na Facebooku: www.facebook.com/faniManifaniMani

UM