Serial „Misja Natura” – zapraszamy do obejrzenia

Jeśli pragniesz poznać atrakcyjne przyrodniczo miejsca, jesteś ciekawy jakie szanse i możliwości niesie ze sobą program Natura 2000, koniecznie musisz obejrzeć serial “Misja Natura”!

Serial „Misja Natura” to cykl realizowany w konwencji filmów podróżniczo-ekspedycyjnych, którego bohaterowie tropią i odkrywają tajemnice przyrody. Serial ukazuje piękno i różnorodność rodzimej przyrody oraz pokazuje, w jaki sposób mieszkańcy obszarów Natura 2000 mogą korzystać z możliwości, jakie daje sieć Natura 2000. Serial promuje również różnorodne regiony Polski w oparciu o produkty lokalne i unikatowe rękodzieło. W jednym z odcinków z regionu Podlasia pokazana została, między innymi, Puszcza Knyszyńska. Ekipa, dowodzona przez sztab organizacyjny, złożona z ornitologa, dra Romualda Mikuska oraz Małgorzaty Kosik, musi sprostać niejednemu wyzwaniu w górach, na bagnach, czy w morskich falach.

Każdego, kto do tej pory nie mógł obejrzeć „Misji Natura” w telewizji, zapraszamy do obejrzenia wszystkich odcinków na stronie serialu: http://misjanatura.serial.fwie.pl/screen.php?type=1 oraz na kanale YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC2hChA8cfI6fopGyeJ4uhoQ/videos

Serial powstał w ramach realizowanego przez Fundację Wspierania Inicjatyw Ekologicznych projektu „Misja Natura”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Instrumentu Finansowego LIFE+ oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

org.

misja_natura_748x512_1_news_image_big_gallery_1_news_image_big_galleryF-cja Wspierania Inicjatyw Ekologicznych

misja_natura_stopka