Sport

1 kolejka: remis z Pograniczem Kuźnica

Drużyna Narwi Choroszcz zainaugurowała sezon 2016/2017 w Klasie Okręgowej Seniorów. W meczu 1 kolejki zawodnicy trenera Wiesława Romaniuka zremisowali przed własną publicznością z Pograniczem Kuźnica 1-1. Jako pierwsi gola zdobyli goście, jednak jeszcze przed przerwą z rzutu karnego podyktowanego po fauli na Pawle Kieżel wyrównał Krzysztof Gryg. W drugiej połowie żadnej z drużyn nie udało się zdobyć bramki dającej zwycięstwo i mecz zakończył się podziałem punktów.

1 kolejka:  Narew Choroszcz – Pogranicze Kuźnica 1-2 (1-1) Bramka: Krzysztof Gryg (k)

Skład: Adam Lenczewski – Michał Stypułkowski, Krzysztof Gryg, Mariusz Gałczyk, Kamil Kołodko – Jakub Garbowski (’75 Daniel Garbowski), Karol Kamieński, Damian Garbowski, Paweł Sokół – Paweł Kieżel, Mariusz Daniluk

W drugiej kolejce Narew na wyjeździe zagra z rezerwami I-ligowych Wigier Suwałki – spotkanie zostanie rozegrane w sobotę 20 sierpnia, o godzinie 16  w Suwałkach. Najbliżsi rywale, podobnie jak Narew zremisowali 1-1 z Jasionem Jasionówka.

2 kolejka: Wigry II Suwałki – Narew Choroszcz, sobota 20 sierpnia, godz. 16