Co robić w jesienno – zimowe wieczory? Propozycje M-GCKiS!

Jesienno – zimowe wieczory najlepiej spędzić przyjemnie i pożytecznie. Sprzyja temu niezwykle obfita oferta zajęć Centrum Kultury, skierowana do wszystkich grup wiekowych!

Zapraszamy wszystkich powyżej 12 roku życia na interesujące warsztaty. Handmade, fotografia dla początkujących, taniec towarzyski, gry planszowe. chór kameralny, rysunek i malarstwo – to propozycje M-GCKiS. Przyjrzyjmy się im bliżej:

HANDMADE to z języka angielskiego wykonany ręcznie. Na zajęciach wspólnie uczymy się technik rękodzielniczych i wykonujemy niepowtarzalne przedmioty, którymi można chwalić się wszem i wobec. Idea przewodnia to  DIY (do it yourself: zrób to sam). W ruch idą wszelkie nitki, igły, szydełka, by bawić się formą i kolorami i tworzyć. Zapraszamy wszystkich powyżej 12 roku życia! Zachęcamy szczególnie młodzież gimnazjalną i licealną.

kiedy: Poniedziałek, godz. 17:00

koszt: 35 zł/m-c

FOTOGRAFIA DLA POCZĄTKUJĄCYCH uczy jak poprawić warsztat fotograficzny, z którego w obecnych czasach korzystamy niemalże codziennie, niezależnie od wieku i płci. Podstaw fotografii nauczyć się  można w M-GCKiS. Zajęcia przeznaczone są dla osób początkujących.

kiedy: Czwartek, godz. 17:00

koszt: 10 zł/mc

TANIEC TOWARZYSKI pomoże spełnić marzenia o tańcu niezależnie od wieku! Pod okiem wysoko wykwalifikowanej i utytuowanej Karoliny Poniatowicz można nauczyć się od podstaw wielu stylów tanecznych, by potem budzić powszechny podziw na parkiecie! To propozycja dla tych, którzy lubią odpoczywać w ruchu.

kiedy: Piątek 19:15

koszt: 40 zł/mc

CHÓR KAMERALNY dla rozśpiewanych mieszkańców gminy. Nie znasz nut? Nie szkodzi! Możesz śpiewać w wielogłosie pieśni zarówno sakralne, jak i świeckie. Śpiew to doskonały reduktor stresu i jedna z form meloterapii. Zachęcamy do przyjścia na próby!

kiedy: poniedziałki (16:30) i  środy (19:30)

zajęcia są bezpłatne

RYSUNEK I MALARSTOWO to odpoczynek przy sztaludze. Rysować może każdy. Zajęcia dla osób w wieku od 12 roku życia. Dodatkowym atutem zajęć jest możliwość pokazania swoich dzieł na wystawie, która już 21 X 2016 r. w M-GCKiS

kiedy: czwartek 17:00

koszt: 35 zł/mc

Warto spędzać wydłużające się wieczory na zajęciach w M-GCKiS. To nie tylko nowe znajomości i umiejętności, realizowanie swoich marzeń i pasji. Aktywne spędzanie wolnego czasu to bezcenna inwestycja w przyszłość, a nabyte zdolności, te wymierne i niewymierne, z pewnością zaprocentują niebawem.