Narew Choroszcz: remis seniorów, znakomity turniej orlików

narew-logo-1980-mniejszeNarew Choroszcz zremisowała drugie spotkanie z rzędu. Tym razem zawodnicy trenera Wiesława Romaniuka bezbramkowo zremisowali wyjazdowe spotkanie z KS UM Krynki. Był to już trzeci mecz z rzędu bez porażki – mamy nadzieję, że teraz przyjdą zwycięstwa i tym samym poprawi się sytuacji w tabeli. Zajmowane bowiem obecnie 11 miejsce daje spadek do A-klasy.

7 kolejka: KS UM Krynki – Narew Choroszcz  0-0

Skład: Jakub Szumkowski – Mariusz Daniluk, Mariusz Gałczyk, Michał Stypułkowski, Paweł Sokół – Damian Garbowski (ż.k.), Kamil Pyczot (ż.k.), Sebastian Waszczuk (ż.k.) (’46 Patryk Lenczewski), Paweł Kieżel – Artur Zadykowicz, Adam Rećko (’70 Jakub Garbowski)

W ósmej kolejce Narew podejmie na stadionie w Choroszczy drużynę Kory Korycin. Najbliżsi rywale mają 3 punkty więcej od Narwi co przekłada się na 5 miejsce w ligowej tabeli.  Może doczekamy się drugiego zwycięstwa w tym sezonie? Tym bardziej, że w środkowej części tabela jest mocno “spłaszczona” i zdobycie 3 punktów może pozwolić na wyjście ze strefy spadkowej. Początek meczu w sobotę 1 października o godzinie 15:00 na Stadionie Miejskim w Choroszczy.

8 kolejka: Narew Choroszcz  – Kora Korycin /sobota, 1 października, godz. 16:00, Stadion Miejski w Choroszczy/

7-kolejka


Trampkarze: 

W miniony weekend trampkarze mieli pauzę, ale już w najbliższą niedzielę wracają do gry. Zawodnicy trenera Jacka Sieńko  2 października zagrają o godzinie 14 na wyjeździe z KS UM Krynki.

Tabela:

trampkarze


Orliki:

Drugi turniej za sobą mają też najmłodsi zawodnicy klubu Narew Choroszcz. Tym razem w rozgrywanym w Choroszczy turnieju nasze “orliki” osiągnęły znakomite wyniki: odnieśli 3 zwycięstwa (z Hetmanem Białystok, BSS Białystok i BSP Jagiellonią IV Białystok), a przegrali tylko z niekwestionowanym liderem grupy: BSP Jagiellonią Białystok III, która w dwóch rozegranych do tej pory turniejach zdobyła komplet punktów.

Komplet wyników: Narew – Hetman 3-0, BSS – BSP Jagiellonia III 0-5, Hetman – BSP Jagiellonia III 0-18, Narew – BSP Jagiellonia IV, BSS – Narew 0-1, BSP Jagiellonia IV – Hetman 9-0, Narew – BSP Jagiellonia III 0-3, BSP Jagiellonia IV – BSS 2-1, BSS – Hetman 2-0, BSP Jagieonia III – BSP Jagiellonia IV 6-0

Trzeci turniej – bowiem systemem turniejowym grają orliki odbędzie się dopiero za 2 tygodnie – w ten weekend orliki mają wolne. Szczegóły w przyszłotygodniowym raporcie.

Tabela:

orliki-8-koejka


Tabele: laczynaspilka.pl

 Zdjęcie: KS  UM Krynki