Budżet obywatelski 2017 – dziękujemy za głosy oddane na choroskie Centrum Kultury i Sportu

Dziękujemy za głosy oddane w tegorocznych wyborach projektów budżetu obywatelskiego. Blisko co drugi głos został oddany na projekty skierowane na modernizację obiektów Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy (czyli tzw. “goku”).

Najwięcej z tej grupy, bo 249 głosów i środki na realizację zdobył projekt doposażenia stadionu miejskiego. Mamy nadzieję, że jeszcze nowsze, obszerne trybuny będą pełne w czasie każdego meczu tak, by tłumy choroszczan oglądały awanse choroszczańskich drużyn piłkarskich.

Dziękujemy serdecznie również bardzo dużej grupie, bo 171 osobom, które zareagowały na rosnące od dekad zapotrzebowanie i zagłosowały na doposażenie wszystkich pracowni Centrum i auli w nowoczesny sprzęt. Co prawda projekt uzyskał zbyt mało głosów, aby był zrealizowany ze środków budżetu obywatelskiego w przyszłym roku.

Niemniej jesteśmy przekonani, że tak duży kredyt zaufania zaowocuje w przyszłych latach jeszcze większym poparciem projektów modernizujących wyposażenie i wygląd Centrum tak, by mogło ono być wizytówką i powodem do dumy wszystkich mieszkańców gminy. By kolejne pokolenia choroszczan i mieszkańców gminy mogły korzystać z najlepszej klasy sprzętów muzycznych, plastycznych i sportowych w estetycznie odrestaurowanych wnętrzach.

Zatem – dziękujemy za głosy i prosimy o wsparcie w kolejnych latach i głosowaniach!

Wasze Centrum

(gok:)