KulturaWydarzenia

Spektakl dla dzieci pt. „Złota Rybka”

W ramach akcji „Lato z Teatrem” Miejsko- Gminne Centrum Kultury i Sportu zaprasza wszystkie dzieci na spektakl pt. „Złota Rybka” w wykonaniu Teatru Narwal. Przedstawienie odbędzie się 11 lipca (sobota) o godz. 11:00 w Auli (I piętro) M-GCKiS.

Przed stu wiekami, gdzieś nad wielkim morzem… W małej chatce na skraju lasu, żył Jakub wraz ze swą żoną Laurą.Byli biedni, ale bardzo szczęśliwi. Jakub łowił ryby, a czasem przynosił Laurze małe bursztyny znalezione nad brzegiem morza. Żona w podzięce przędła nici i dziergała ciepłe swetry oraz skarpety, które ogrzewały zmarznięte stopy Jakuba podczas morskich wypraw. I nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie…”

Tak rozpoczyna się jedna z najbardziej znanych baśni, na której wychowało się wiele pokoleń. Uczy pokory i szacunku do otaczającego nas świata. Razem z rybakiem przemierzamy błękitne morze, próbujemy dokonać właściwych wyborów.

Przedstawienie ma charakter interaktywny, mali widzowie biorą nim czynny udział. Spektakl jest połączeniem gry żywo planowej i animacji lalkarskiej. Przedstawienie wypełniają piosenki nawiązujące do tematu oraz studyjna muzyka.

Zapraszamy po odbiór wejściówek do biura Miejsko-Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy. Cena biletu 5 zł/os. Liczba miejsc ograniczona.