Sport

Narew wygrywa z wiceliderem, w sobotę w Choroszczy zakończenie rundy jesiennej

narew-logo-1980-mniejszeDrugie zwycięstwo z rzędu, a trzecie w całym sezonie odnieśli seniorzy Narwi Choroszcz. W pierwszej połowie w meczu z wiceliderem KS Śniadowo długo utrzymywał się bezbramkowy remis, jednak Narew na przerwę schodziła z jednobramkowym prowadzeniem po trafieniu w 37 minucie Adama Rećko. Po zmianie stron Narew dołożyła kolejne 3 bramki, autorstwa Damiana Garbowskiego (57 minuta) i Kamila Pyczota (62 i 78 minuta). Dopiero przy prowadzeniu 4-0 w szeregach Narwi nastąpiło małe rozprężenie i w ostatnich 10 minutach meczu na konto gości trafiły 2 gole w tym jedna bramka samobójcza. Zwycięstwo pozwoliło realnie patrzeć na utrzymanie, tym bardziej że udało się pewnie pokonać wicelidera – szkoda, że runda jesienna zbliża się ku końcowi bo forma zawodników trenera Wiesława Romaniuka jest coraz wyższa.

12 kolejka: Narew Choroszcz – KS Śniadowo 4-2 (1-0) Bramki: Kamil Pyczot -2, Damian Garbowski, Adam Rećko

Skład: Jakub Szumkowski – Kamil Kołodko, Krzysztof Gryg, Mariusz Gałczyk, Michał Stypułkowski – Damian Garbowski (’80 Daniel Garbowski), Damian Mojsak, Kamil Pyczot, Sebastian Waszczuk (’60 Karol Kamieński) – Adam Rećko (’80 Daniel Siegień), Paweł Sokół

W ostatniej kolejce rundy jesiennej Narew zagra w Choroszczy z BKS Jagiellonią Białystok. Pierwotnie mecz miał się odbyć w Białymstoku, jednak na prośbę Jagiellonii nastąpiła zamiana gospodarza. Najbliżsi rywale zajmują przedostatnie miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 5 punktów. Będzie więc bardzo dobra okazja, aby kolejnym zwycięstwem zakończyć rundę jesienną – być może uda się także przy korzystnych pozostałych wynikach opuścić strefę spadkową.

13 kolejka:  Narew Choroszcz – BKS Jagiellonia Białystok /sobota, 5 listopada, godz. 14:00, Stadion Miejski w Choroszczy/

seniorzy

Trampkarze:

Zawodnicy trenera Jacka Sieńko w wyjazdowym spotkaniu rozgromili KS Michałowo 11-1, a już w najbliższą sobotę 5 listopada o godz. 11 na Stadionie w Choroszczy rozegrają ostatni mecz rundy jesiennej. Przeciwnikiem będzie sąsiad z tabeli, czyli Gryfik Gródek.