Choinka Miejska w Choroszczy pełna radości!

Tradycją staje się już Choinka Miejska w Choroszczy. W nowym, 2017 roku, przywitaliśmy ją w plenerze! 21 stycznia od godziny 15:00 bawił się każdy, kto przyszedł na Plac Brodowicza.

Tegoroczna impreza otwarta była dla wszystkich mieszkańców Gminy. Na wyjątkową zabawę z tańcami, hulańcami i porywającymi animacjami, zjawiły się licznie, dzieci z całej gminy. Wśród nietuzinkowych osobowości, pojawili się także, nieszkodliwy i energiczny diablik, Sid z Epoki Lodowcowej, który witał się z każdym dzieckiem przybijając piątkę oraz wyczekiwany i oklaskiwany dobroduszny Mikołaj. Anielice – wolontariuszki Mikołaja, rozdawały przechodniom i osobom uczestniczącym słodkości i świecące pałeczki, z których dzieci robiły bransoletki i wianuszki. Nie zabrakło też, kolorowych wymyślnych dekoracji, światełek, balonów i konfetti na część Mikołaja, który usadowił się w pod sceną, witał dzieci i rozdawał paczki pełne słodkości. Styczniowy chłód wynagradzały gorące napoje-czekolada, kawa, herbata, które zespół MGCKiS przygotował chętnym. Mamy nadzieję, że za rok spotkamy się w równie miłej atmosferze i  w jeszcze liczniejszym gronie!

Choinka Miejska w Choroszczy organizowana była przez Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy, a odbyła się dzięki dofinansowaniu z Urzędu Miejskiego w Choroszczy. Za wsparcie dziękujemy!

tekst O.SzG/M -GCKiS
foto Mateusz Jacewicz