Sport

Narew remisuje w „okręgówce”

W sobotę 13 września Narew Choroszcz rozegrała piąty mecz w „Lidze Okręgowej”, a przeciwnikiem była drużyna Podlasiaka Knyszyn. Mecz rozpoczął się dla Narwi bardzo źle bo już w 5 minucie Krzysztof Mordasewicz zaliczył samobójcze trafienie i wynik 0-1 utrzymywał się do 82 minuty. Wtedy bramkę na wagę remisu zdobył Mariusz Daniluk. Remis pozwolił drużynie z Choroszczy utrzymać 7 miejsce w tabeli. Przed seniorami swój mecz mieli rozegrać trampkarze, ale przeciwnicy: Gryf-Czarni Gródek nie dojechali na to spotkanie.

5 kolejka:

Narew Choroszcz – Podlasiak Knyszyn 1-1 (0-1) Bramka: Mariusz Daniluk

Tabela:

tabela narew

Kolejny mecz zawodnicy trenera Wiesława Romaniuka rozegrają w Białymstoku w sobotę 19 września o godz. 16, gdzie zmierzą się z BSP Jagiellonią Białystok. Rywale z dorobkiem 6 punktów zajmują 9 miejsce w tabeli. Trampkarze z kolei w kolejny weekend zagrają na wyjeździe z Czarnymi Czarna Białostocka.