KulturaMiasto i Gmina

Ruszają spotkania diagnostyczne w M-GCKiS

Rozpoczynamy cykl spotkań diagnostycznych projektu Instalacja kultury w ramach programu Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2017 Narodowego Centrum Kultury. Zapraszamy na nie wszystkich mieszkańców naszej gminy. Chcemy rozmawiać o spostrzeżeniach, potrzebach i pomysłach. Każdy głos jest na wagę złota! 

Spotkania diagnostyczne poprowadzi pani Katarzyna Łotowska z Ośrodka Wspierania Inicjatyw Pozarządowych. Będziemy wykorzystywać animacyjne metody diagnostyczne polegające na rozmowach z przybyłymi na spotkanie, to znaczy, że będziemy mogli poczuć się jak w kawiarence!

Chcemy zaprosić do rozmów wszystkich mieszkańców, bez względu na płeć, wiek, czy zainteresowania. Kultura to wspólny obszar działań, dotyczy nas wszystkich i każdy może znaleźć coś dla siebie.

Diagnoza jest I etapem projektu. Będziemy prosili też o zgłaszanie Państwa pomysłów na to, co powinno zadziać się w naszej gminie (różnego rodzaju warsztaty, spotkania, imprezy, wydarzenia itp.). W II etapie wspólnie z nami będzie możliwość realizacji najlepszych pomysłów, bez martwienia się o ich koszta, dzięki dofinansowaniu wszelkie środki potrzebne do działań zostaną zapewnione!

Terminy spotkań:

31.03 – mieszkańcy Łysek, Porosłów, Krupnik, Jeronik i Sienkiewicz – świetlica w Łyskach, godz. 17:00

04.04 – mieszkańcy Pańk, Rogowa, Rogówka – świetlica w Pańkach, godz. 17:00

04.04 – mieszkańcy Kruszewa, Konował, Śliwna, Izbiszcz – świetlica w szkole w Kruszewie, godz. 19:00

19.04 – mieszkańcy Klepacz i Turczyna – świetlica w Klepaczach, godz. 19:00

25.04 – mieszkańcy Żółtek i Dzikich – świetlica w Żółtkach, godz. 18:00

26.04 – mieszkańcy Barszczewa, Kościuk, Zaczerlan, Gajownik, Oliszek – świetlica w Barszczewie, godz. 18:00

27.04 – mieszkańcy Choroszczy – świetlica OSP w Choroszczy, godz. 17:00

27.04 – mieszkańcy Złotorii – świetlica OSP w Złotorii, godz. 19:00

unnamed (1)

Projekt dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2017

Patronat medialny nad wydarzeniem objęli Gazeta w Choroszczy, Głos Choroszczy, Twoja telewizja Regionalna.

Projekt bez tytułu (1)

                                                                                           M-GCKiS