Kolorowe palmy i palemki, czyli dni otwarte w przedszkolu w Złotorii!

Święta Wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami, jest to czas bardzo radosny, na który z utęsknieniem czekają zarówno dzieci jak i dorośli. Tydzień przed świętami obchodzimy „Niedzielę Palmową” i właśnie z tej okazji w przedszkolu w Złotorii w piątek 7.04.2017 r. odbyły się warsztaty plastyczne ph.: „Kolorowe Palmy”, w których wzięły udział nasze kochane przedszkolaki, a także ich rodzice i opiekunowie.

Punktualnie o 9.30 wszyscy zwarci i gotowi zabrali się do pracy. Choć na początku były wielkie obawy jak stworzyć palmę od podstaw, to trzeba przyznać, ze w przedszkolu w Złotorii są bez wątpienia bardzo zdolni rodzice, ponieważ poradzili sobie z tym zadaniem dosłownie na szóstkę! Oczywiście bez pomocy małych pociech nie byłoby tak łatwo, ale przedszkolaki z uśmiechem na twarzy i niesamowitą energią chętnie uczestniczyli w zajęciach. Wszystkie palmy wyszły przepięknie!

Nie zabrakło oczywiście na warsztatach instruktażu opiekuna Świetlicy Artystycznej przy Szkole Podstawowej w Złotorii, która dopełniła instruktażu stworzenia palmy idealnej. Spędziliśmy wspólnie bardzo miło czas przy wspaniałej pracy z dziećmi i rodzicami z kawą i ciasteczkiem przy okazji. Warto celebrować takie chwile w przedszkolu z dziećmi, gdyż ten czas szybko minie… Dziękujemy rodzicom dzieci z przedszkola w Złotorii za przybycie i mamy nadzieję, że okazji do spotkań będzie więcej.

Dzieci z Przedszkola w Złotorii wraz z Panią Emilią Kołodko życzą wszystkim spokojnych, radosnych, pełnych miłości i przede wszystkim rodzinnych Świat Wielkanocnych.

Emilia Kołodko