SportWydarzenia

Wyjazd na mecz Polska – Rumunia na Stadionie Narodowym!

Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Sportu zaprasza kibiców naszej reprezentacji narodowej w piłce nożnej na kolejny wyjazd autokarowy na mecz reprezentacji Polski. 10 czerwca Polska w meczu eliminacji do Mistrzostw Świata w Rosji zagra z Rumunią.

Koszt wyjazdu wynosi 200 zł. W cenie zawarty: bilet na mecz, koszt dojazdu (w obie strony), a także ubezpieczenie. Wyjazd jest dofinansowany przez Urząd Miejski w Choroszczy, w związku z tym pierwszeństwo wyjazdu na mecz mają mieszkańcy naszej gminy. Dziękujemy! Jeśli ktoś ma znajomego, który także chciałby jechać razem to takie osoby będziemy zapisywać na listę rezerwową, o ile nie wyczerpie się pula miejsc przeznaczonych dla mieszkańców naszej gminy to także będą mogli pojechać razem z nami. Osoby niepełnoletnie mogą jechać tylko wraz z rodzicem. Będziemy kupować bilety na sektory oznaczone kolorem żółtym (grafika poniżej).

Zapisy potrwają od 11 kwietnia do 19 maja w siedzibie M-GCKiS przy ul. Sienkiewicza 29 lub telefonicznie. Należy podać niezbędne dane do zakupu biletu: imię i nazwisko i numer PESEL. Osoby z naszej gminy zobowiązane są w ciągu 3 dni o zapisu wnieść opłatę za wyjazd. Kto posiada kartę kibica reprezentacji koniecznie musi podać jej numer – bez tego nie będzie możliwości zakupu biletu. W przypadku gdy nie będzie możliwości zakupu biletów w otwartej sprzedaży, organizator czyli M-GCKiS będzie zwracał wpłacone pieniądze.

Szczegóły pod numerami telefonów: 85 719 14 31 i 725 357 788 lub e-mail: sport@choroszcz.pl

rozklad miejsc narodowy

wyjazd na rumunie kopia