Kolejna porażka Narwi Choroszcz

narew-logo-1980-mniejszeCzwarty mecz rundy wiosennej rozegrali seniorzy Narwi Choroszcz i dalej wiosną są bez zwycięstwa. Tym razem lepsi o jedną bramkę okazali się zawodnicy Jasiona Jasionówka. Bardzo długo utrzymywał się bezbramkowy remis, a decydująca o porażce bramka padła w 87 minucie meczu. Wiosenny bilans zawodników trenera Wiesława Romaniuka to obecnie 3 porażki i 1 remis. Kolejna strata punktów powoduje, że o utrzymanie w Lidze Okręgowej będzie bardzo ciężko. Co prawda do końca sezonu pozostało jeszcze 9 meczów, ale strata do bezpiecznego 7 miejsca wynosi już 7 punktów

Kolejny mecz zawodnicy trenera Wiesława Romaniuka rozegrają na wyjeździe, a przeciwnikiem będzie zajmująca 5 miejsce Pomorzanka Sejny.


17 kolejka: Narew Choroszcz – Jasion Jasionówka 0-1 (0-0)

Skład: A. Lenczewski – P. Sokół (’10 D. Garbowski), K. Gryg, M. Garkowski, K. Kamieński – D. Garbowski, Ł. Popławski, D. Mojsak, K. Pyczot – A. Rećko, D. Garbowski


18 kolejka: Pomorzanka Sejny – Narew Choroszcz /sobota, 29 kwietnia godz. 15:00/


Tabela:

tabela narew 17 kolejka


Trampkarze i Orliki

W czwartek 27 kwietnia wiosenne rozgrywki zainauguruje najmłodsza grupa wiekowa zawodników Narwi, czyli Orliki. Grające systemem turniejowym orliki zmierzą się z rówieśnikami z 4 drużyn Akademii Piłkarskiej Jagiellonii Białystok i KS Studzianki. Turniej zostanie rozegrany systemem “każdy z każdym”, mecze odbywać się będą równolegle na orliku i małym boisku wytyczonym na głównej płycie stadionu – początek zmagań o godz. 17.

Trampkarze wyjazdowym meczem z KS Wasilków rozpoczną wiosenne granie w sobotę 29 kwietnia. Początek meczu o godz. 13:00 w Wasilkowie.


narew stopka 2017