Instalacja kultury: konkurs na inicjatywy lokalne!

Od 29 maja do 19 czerwca 2017 roku w ramach działania „Instalacja kultury” będziemy zbierać pomysły na wydarzenia kulturalne. Zapraszamy do zgłaszania swoich pomysłów. Wspólnie zainstalujmy kulturę w gminie Choroszcz!

W ramach programu Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2017 Narodowego Centrum Kultury Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy ogłasza nabór na wydarzenia kulturalne skierowane do mieszkańców gminy Choroszcz. Chcemy wspólnie zorganizować i przeprowadzić inicjatywy, które potrzebne są społeczności lokalnej. Na każdą inicjatywę można będzie uzyskać do 3000 zł brutto, a także pomoc Instytucji.

„Instalacja kultury” jest szansą na realizację pięknych, inspirujących, a przede wszystkim najbardziej potrzebnych wydarzeń kulturalnych. W tym działaniu najważniejsi są mieszkańcy gminy Choroszcz: to do nich skierowany jest sam program, jak i działania, które zostaną zrealizowane. Mieszkańcy wychodzą z inicjatywą na najbardziej potrzebne wydarzenia, by przy współpracy z Centrum Kultury zrealizować kulturalne przedsięwzięcie.

Zapraszamy do zgłaszania pomysłów. Regulamin konkursu grantowego, formularz zgłoszeniowy, wykaz kosztów kwalifikowanych oraz karta oceny merytorycznej wniosku dostępne są poniżej. Konsultacje z pracownikami M-GCKiS w Choroszczy odbędą się w czwartek, 25 maja w siedzibie Centrum przy ulicy Sienkiewicza 29, w godzinach pracy instytucji. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego oraz osobistego. Zadanie dofinansowano w ramach działania Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2017 Narodowego Centrum Kultury.

M-GCKiS

Regulamin

Formularz zgłoszeniowy

Wykaz kosztów kwalifikowanych

Karta oceny merytorycznej wniosku

NCKDK+

 

Zadanie dofinansowane ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2017.logo fejs

 

Patroni medialni:

Projekt bez tytułu