Narew zakończyła sezon “okręgówki” na miejscu spadkowym

Narew Choroszcz zakończyła sezon 2016/2017 w “Klasie Okręgowej Seniorów”. W ostatnim “rozegranym” meczu Narew uległa w 25 kolejce wiceliderowi KS Śniadowo 3-4 mimo, że do przerwy prowadziła 3-1. Ostatni mecz Narew miała rozegrać z BKS Jagiellonią Białystok, ale rywale wycofali się z rozgrywek w związku z czym Narew wygrała walkowerem.

Po zakończonym sezonie nastąpi reorganizacja rozgrywek Podlaskiego Związku Piłki Nożnej, w związku z czym na poziomie “okręgówki” bezpieczne miejsce utrzymało po 7 zespołów z obu grup tego poziomu. Choroszczańska drużyna prowadzona przez Wiesława Romaniuka ostatecznie zajęła 9 miejsce, które nie gwarantuje utrzymania w Okręgowej Klasie Seniorów. Na jakim poziomie w przyszłym sezonie będziemy mogli oglądać Narew Choroszcz? Czy to będzie A-klasa czy okręgówka? Dowiemy się gdy podlaski ZPN ogłosi składy poszczególnych lig. Może się tak stać, że mimo 9 miejsca dającego spadek z różnych powodów to miejsce da jednak pozostanie w lidze okręgowej. Na ostateczne decyzje musimy jednak trochę poczekać – oczywiście o niej poinformujemy.


25 kolejka: KS Śniadowo – Narew Choroszcz 4-3 (1-3) Bramki: Damian Garbowski -2, Paweł Kieżel

Skład: A. Lenczewski – K. Kołodko, K. Gryg, M. Garkowski, P. Sokół – D. Garbowski, Ł. Popławski, K. Kamieński, D. Garbowski – A. Zadykowicz (’60 J. Garbowski), P. Kieżel

26 kolejka: BKS Jagiellonia Białystok – Narew Choroszcz 0-3 w.o.


Tabela:

tabela narew 26 kolejka

Strzelcy Narwi w sezonie 2016/2017

8 – P. Kieżel
6 – A. Rećko
3 – K. Gryg
2 – P. Sokół, K. Pyczot, Dam. Garbowski
1 – R. Olsiewicz, P. Lenczewski, D. Mojsak, M. Gałczyk, A. Zadykowicz, Dam. Garbowski, M. Daniluk

 


Trampkarze i Orliki

Obie drużyny młodzieżowe prowadzone przez trenera Jacka Sieńko sezon zakończyły już wcześniej, o czym pisaliśmy tutaj: trampkarze, orliki.


narew stopka 2017