Sport

LZS Choroszcz wraca na prowadzenie

liga-gminnaW ósmej kolejce Ligi Gminnej rozegrano 3 spotkania. Najpierw Promil Barszczewo pokonał 3-1 Narew Żółtki grając od 10 minuty ze stratą jednego zawodnika z powodu czerwonej kartki – było to pierwsze ligowe zwycięstwo drużyny z Barszczewa w tym sezonie, następnie Rajkom Klepacze podzielił się punktami z Zaczerlanami, a na koniec w meczu na szczycie LZS Choroszcz wygrał w derbowym pojedynku z Lambadą 3-0 ustalając wynik już w pierwszej połowie. Wygrana pozwoliła LZS’owi powrócić na pierwsze miejsce w ligowej tabeli.

Pauza: Rajkom Klepacze

W ostatniej, dziewiątej kolejce pierwszej rundy w najbliższą niedzielę 9 lipca odbędą się trzy spotkania. Kolejkę rozpocznie mecz w Zaczerlanach gdzie Promil Barszczewo podejmie drużynę z Siekierek, następnie ostatnia w tabeli Narew Żółtki zagra z liderującym LZS Choroszcz, a na zakończenie tej serii gier Izbiszcze zagrają z Piorunem Pańki. Mecz Lambady Choroszcz z Zaczerlanami został już rozegrany wcześniej.

Całość wyników, strzelców, składy, tabelę i zdjęcia można śledzić na stronie www.ligagminna.ligspace.pl, a także na facebook’owym profilu rozgrywek