Zawsze jest sezon na stypendia

Niezależnie od tego, że trwają wakacje – czas zasłużonego wypoczynku, warto pomyśleć o swojej przyszłości. Pomóc w tym może serwis mojestypendium.pl. Poniżej prezentujemy ten największy ogólnopolski serwis o stypendiach i konkursach.
Serwis www.mojestypendium.pl skierowany jest przede wszystkim do uczniów i studentów poszukujących możliwości finansowania swojego rozwoju, a także do doktorantów, naukowców, artystów i sportowców. Odwiedzający w zasobach serwisu znajdą nie tylko bazę stypendiów i konkursów, portal jest również źródłem wiedzy o regulacjach prawnych dotyczących pomocy finansowej, aktualnych informacji na temat projektowanych zmian oraz o badaniach dotyczących rynku stypendiów w Polsce. Mojestypendium.pl posiada także aktualną bazę organizatorów programów stypendialnych.
Serwis mojestypendium.pl zawiera ponad 8300 stale aktualizowanych informacji dotyczących szerokiej gamy form wsparcia oferowanego przez stowarzyszenia, fundacje, samorządy, firmy, oraz szkoły wyższe. W bazie znaleźć można stypendia, konkursy i staże, które pomogą Ci się rozwijać. Wejdź na mojestypendium.pl i poszukaj stypendium dla siebie; skorzystaj też z tutoriala.
Serwis www.mojestypendium.pl prowadzony jest w ramach programu Fundacji Dobra Sieć. Partnerem jest Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności.

Kontakt:
Fundacja Dobra Sieć
ul. Marszałkowska 20/22 lok 41
00-590 Warszawa
tel. +48 22 825 70 22
serwis@mojestypendium.org

***

Fundacja Dobra Sieć została założona w maju 2009 roku przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce. Początki FDS to programy: Moje Stypendium i E-wolontariat, które zaowocowały powstaniem wielu innych działań. Najważniejszym naszym celem jest rozwój wiedzy o stypendiach i e-wolontariacie oraz promocja nowych technologii jako narzędzia wzmocnienia społeczeństwa obywatelskiego i zaangażowania społecznego w Polsce.

A.Belina/UM