Sport

Narew wygrywa w Raczkach, w sobotę mecz w Choroszczy

Narew Choroszcz odniosła trzecie zwycięstwo z rzędu w rozgrywkach A-klasy. Tym razem w bardzo ważnym wyjazdowym meczu zawodnicy trenera Wiesława Romaniuka pokonali Polonię Raczki 3-1. Mecz jednak rozpoczął się fatalnie, Narew straciła bramkę po rzucie karnym na początku meczu, ale już minutę później ponownie był remis po samobójczym trafieniu gospodarzy, a następnie Adam Rećko wyprowadził Narew na prowadzenie. Po zmianie stron Narew dołożyła jeszcze jedną bramkę autorstwa Pawła Sokoła. Zwycięstwo pozwoliło zrównać się punktami z KS Grabówka i Polonią Raczki. Sprawa awansu do wyższej klasy rozgrywkowej jest więc otwarta.

4 kolejka, niedziela 17 września:

Polonia Raczki – Narew Choroszcz 1-3 (1-2) Bramki: A. Rećko, P. Sokół, samobójcza

Skład: A. Lenczewski – R. Lenczewski, M. Gałczyk, D. Mojsak, P. Sokół – Dan. Garbowski, Ł. Andzielewicz (’65 A. Zadykowicz), P. Szumkowski, K. Kamieński – A. Rećko, P. Kieżel (’46 K. Gryg)

W najbliższą sobotę Narew na Stadionie Miejskim w Choroszczy podejmie drużynę Pasji Kleosin. Rywale podobnie jak Narew, Grabówka i Raczki mają na koncie 9 punktów, zwycięstwo jest więc koniecznością. Mamy nadzieję, że Narew podobnie jak Lambada w Pucharze Polski także pokona drużynę z Kleosina. Mecz rozpocznie się o godz. 15:00. Zapraszamy na stadion!

5 kolejka, sobota 23 września:

15:00 Narew Choroszcz – Pasja Kleosin /Stadion Miejski w Choroszczy/

Tabela:

4 kolejka serie a

Grupy młodzieżowe: Juniorzy/Orliki

W poprzedni weekend juniorzy mieli rozegrać wyjazdowe spotkanie z OSiR Hajnówka, jednak drużyna nie pojechała do Hajnówki na mecz i przegrała to spotkanie walkowerem. Jesienny bilans juniorów to 3 porażki. W nadchodzący weekend juniorzy mają pauzę i do rozgrywek powrócą 30 września podejmując w Choroszczy drużynę Gryfika Gródek (sobota, godz. 11:00, Stadion Miejski w Choroszczy). Tabela dostępna jest tutaj.

Po dwutygodniowej przerwie do rozgrywek wracają także Orliki. W nadchodzącą niedzielę na boiskach przy ul. Świętokrzyskiej w Białymstoku rozegrają drugi turniej tej jesieni. Zmierzą się z: MOSP i MOSP IV Białystok, AP Talent II Białystok i Hetmanem Tykocin. Tabela dostępna jest tutaj.