Wyłączenia wody w Choroszczy, Klepaczach, Dzikich, kol. Dzikie i kol. Żółtki

W związku z wykonywanymi pracami na sieci wodociągowej usytuowanej w ulicy Rybackiej w Choroszczy, ZECWiK sp. z o.o. w Choroszczy informuje, iż w dniu 29.09.2017 r., od godziny 8.00 do godziny 15.00 nastąpi przerwa w dostawie wody.

Utrudnienia w dostawach wody dotyczą wskazanego obszaru: miejscowości Dzikie, kol. Dzikie, kol. Żółtki, oraz w Choroszczy przy ulicach: Wodociągowej, Rybackiej, Narwiańskiej, Spławikowej, Armii Krajowej, Wojska Polskiego, Batalionów Chłopskich, Chmielnej, Łąkowej, Podleśnej i Alei Niepodległości od numeru 7 D w kierunku Dzikich.


W związku z wykonywanymi pracami na sieci wodociągowej w ulicy Niewodnickiej w Klepaczach (wcinka do nowo powstałej sieci między ul. Niewodnicką a ul. Spokojną w Klepaczach), ZECWiK sp. z o.o. w Choroszczy informuje, iż w dniu 03.10.2017 r., od godziny 8.00 do godziny 15.00 nastąpi przerwa w dostawie wody w m. Klepacze.


Zamknięcia wody będzie skutkować jej brakiem. Ponadto informujemy, iż jakość wody bezpośrednio po wykonanych pracach może ulec czasowemu pogorszeniu

Za zaistniałe niedogodności serdecznie przepraszamy.

ZECWiK Sp. z o.o.
w Choroszczy