Artykuł sponsorowany

Sklep TwojaZagroda.pl oficjalnym dealerem Farmtrac

Sklep TwojaZagroda.pl systematycznie poszerza i uatrakcyjnia swoją ofertę. W ostatnich dniach pozyskał on status oficjalnego dealera firmy Farmtrac – jednego z największych polskich producentów ciągników rolniczych.

Aktualnie Farmtrac posiada w sprzedaży ponad 20 typów ciągników. Co warto podkreślić, marka jest obecna nie tylko w Polsce i krajach europejskich, ale też w północnej Afryce. To co wyróżnia jej wyroby to m.in. proste, ale niezawodne i trwałe konstrukcje.

Farmtrac wykorzystuje w produkcji sprawdzone i najwyższej jakości podzespoły najlepszych polskich i europejskich firm. Ciągniki spełniają wszystkie standardy na poziomie europejskim i były wielokrotnie nagradzane. Model 675 DT zdobył m.in. prestiżowy tytuł „Maszyny Rolniczej Roku”.

– Cieszymy się, że nawiązaliśmy współpracę z tym czołowym polskim producentem. Jednocześnie staliśmy się pierwszym dealerem Farmtrac w północno-wschodniej Polsce. Myślę, że oferta spełnia oczekiwania naszych klientów. W sprzedaży posiadamy wszystkie maszyny tej marki oraz niezbędne części zamienne – mówi Piotr Zieziula, kierownik sklepu TwojaZagroda.pl

Wszystkim zainteresowanym przedstawiciele sklepu proponują darmową jazdę testową i prezentację wybranych modeli. Ciągniki można dokładnie obejrzeć oraz przetestować pod adresem sklepu stacjonarnego TwojaZagroda.pl – ul. Kresowa 62, 16-100 Sokółka.

– Przystępność cen ciągników oraz ich jakość sprawiają, że produkty Farmtrac stanowią ciekawą alternatywę dla klientów, o bardzo różnych potrzebach – dodaje kierownik sklepu TwojaZagroda.pl

Dostępna w sklepie TwojaZagroda.pl gama produktowa Farmtrac obejmuje wszystkie modele – od tych, o mocy silnika 44 KM, do modeli o mocy 113 KM z napędem na 2 lub 4 koła.

Ciągniki Farmtrac obecne są na polskim rynku od 17 lat, a ich jakość doceniana jest przez rolników nie tylko w Polsce. W ciągnikach montowane są innowacyjne silniki Perkins, skrzynie biegów renomowanej firmy Carraro, a także przestronne i komfortowe kabiny podlaskiej firmy Koja ze Stawisk.

Więcej informacji oraz szczegóły oferty można poznać udając się do sklepu stacjonarnego, korzystając z jednego z dwóch numerów: 533 111 287, 533 111 467 lub pisząc wiadomość e-mail na adres: sklep@twojazagroda.pl. Najnowsze informacje można również znaleźć na fanpage sklepu na Facebooku.


ARTYKUŁ SPONSOROWANY