Koncert Rytmów Czasu w Sejnach

W niedzielny wieczór 4 marca zespół Rytmy Czasu pod kierownictwem Pana Jerzego Tomzika wystąpił na koncercie w Ośrodku Kultury w Sejnach. Koncert został zorganizowany z okazji przypadającego 1 marca Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Podczas występu Rytmy Czasu zaprezentowały repertuar pieśni zaczęrpniętych z dawnych lat, jednak we współczesnych aranżacjach. Można było wysłuchać także piosenek z muzyki rozrywkowej ze słowami opiewającymi pozytywne patriotyczne postawy. Młode głosy choroszczańskiej młodzieży wybrzmiały pięknie i dostojnie. Pieśni dostarczyły wiele wzruszeń i podniosłych momentów.

Wspaniały koncert w wykonaniu zespołu Rytmów Czasu zostanie na długo w pamięci widowni Sejneńskiego Ośrodka Kultury. Nowoczesne aranżacje znanych utworów trafiły do odbiorców w każdym wieku. Kontekst Ojczyzny, domu rodzinnego i przywiązania do ziemi przodków był obecny niemal w każdej piosence. Patriotyczny przekaz całego występu wybrzmiał wyraziście. Na scenie zespół prezentował się znakomicie nie tylko muzycznie, ale również wizualnie.

Dziękujęmy serdecznie Dyrektorowi Ośrodka Kultury w Sejnach za zaproszenie oraz niezwykłą gościnność. Mamy nadzieję, że już wkrótce zespół Rytmy Czasu będzie miał okazję zaprezentować się na scenie z kolejnym występem.

Więcej zdjęć na stronie kultura.choroszcz.pl