Zmiana organizacji ruchu w centrum Choroszczy

Informujemy mieszkańców oraz wszystkich odwiedzających gminę Choroszcz, że w związku z przebudową i rewitalizacją Rynku 11 Listopada w Choroszczy, od dnia 22 marca zmienia się organizacja ruchu w ścisłym centrum miasta. Nowy schemat ruchu będzie obowiązywał do końca października 2018 roku.

W związku z przebudową i rewitalizacją Rynku 11 Listopada od 22 marca zostanie zamknięta dla ruchu część Rynku 11 Listopada w Choroszczy. Objazd będzie odbywał się ulicą J.K. Branickiego i Ogrodową do ul. Dominikańskiej. Zmiany potrwają do 30.10.2018 r. i dotyczą zarówno pojazdów prywatnych, dostawczych, jak i pasażerskich, a zatem także autobusów linii „103” Białostockiej Komunikacji Miejskiej oraz PKS Nova. Dla pojazdów będzie możliwy jedynie przejazd z ulicy Mickiewicza w ulicę Branickiego (w obie strony). Dojazd do parkingu kościelnego będzie możliwy od strony ul. Dominikańskiej lub od strony ulicy Białostockiej.

W związku z przebudową i rewitalizacją Rynku 11 Listopada, prosimy wszystkich mieszkańców i użytkowników dróg w mieście Choroszcz o rozważną jazdę, zwracanie uwagi na znaki i tablice informujące o objazdach. Prosimy także o cierpliwość i wyrozumiałość – kilka miesięcy utrudnionego ruchu w okolicach Rynku 11 Listopada w Choroszczy, zostanie zrekompensowanych w postaci nowego, zmodernizowanego centrum.

UM

Rynek Objazd