Wydarzenia

Czasowe wyłączenie wody w Choroszczy i okolicach w dniach 23-24 lipca

Zakład Energetyki Cieplnej, Wodnej i Kanalizacji w Choroszczy sp. z o. o. informuje, iż w związku z pracami modernizacyjnymi dotyczącymi stacji uzdatniania wody w Choroszczy, a obejmującymi wykonanie podłączenia nowej stacji do zbiorników terenowych wody czystej oraz włączenia stacji do istniejącej sieci wodociągowej, nastąpi czasowa przerwa w dostawie wody.

Przerwa w dostawie wody w gminie Choroszcz nastąpi w dn. 23 lipca 2018 r. od godz. 20.00 do dn. 24 lipca 2018 r., do godz. 8.00. Okres nocny wybrano celowo, aby mieszkańcy jak najmniej odczuli powstałe niedogodności w dostawie wody.

Utrudnienia dotyczyć będą mieszkańców gminy Choroszcz zasilanych z ujęcia wody ze stacji uzdatniania wody w Choroszczy w następujących miejscowościach: Choroszcz, Łyski, Kolonia-Łyski, Sienkiewicze, Jeroniki, Dzikie, Kolonia Dzikie, Porosły, Kolonia-Porosły, Żółtki, Żółtki-Kolonia, Krupniki, Porosły.

Ponadto ZECwiK informuje, że jakość wody bezpośrednio po wykonanych pracach może ulec czasowemu pogorszeniu. Za zaistniałe niedogodności serdecznie przepraszamy.

brak-wod23.24.07