Narew Choroszcz rozpoczyna sezon z nowym trenerem

Narew Choroszcz rozpoczyna nowy sezon w podlaskiej A-klasie. Rywalami w nadchodzącym sezonie będzie 11 drużyn: Znicz Suraż, GKS Stawiski, Supraślanka Supraśl, Grab Janówka, Sudovia Szudziałowo, Jastrząb Knyszyn, Pogranicze Kuźnica, KS Grabówka, Pasja Kleosin, KS Sokoły i Orzeł Tykocin. Tuż przed rozpoczęciem sezonu klub rozstał się z dotychczasowym trenerem Wiesławem Romaniukiem i powołał na to stanowisko Grzegorza Pieczywka, który będzie „grającym trenerem”, a dodatkowo będzie prowadził grupy młodzieżowe w klubie. Pierwszy mecz Narew rozegra na wyjeździe z Orłem Tykocin – spotkanie odbędzie się w niedzielę 26 sierpnia o godz. 16:00 na Stadionie Miejskim w Tykocinie (ul. Kochanowskiego 2).

Narew w ramach przygotowań do sezonu rozegrała 3 sparingi, w których uległa 2-4 Piastowi Białystok i 0-6 Rudni Zabłudów, a także zremisowała 1-1 z najbliższym rywalem Orłem Tykocin. Przygoda z Pucharem Polski już pod wodzą trenera Pieczywka także zakończyła się szybko gdyż Narew uległa drużynie Biel Jeziorko 0-2. Oby w A-klasowym sezonie było lepiej.


GRUPY MŁODZIEŻOWE

W nadchodzącym sezonie klub Narew Choroszcz będą reprezentowały 4 grupy młodzieżowe i dziecięce: juniorzy młodsi, młodziki, orliki i żaki. Jako pierwsi sezon zaczną juniorzy młodsi, którzy w niedzielę 26 sierpnia na wyjeździe zagrają z OSiR’em Hajnówka. Mecz rozpocznie się o godzinie 12:00 na Stadionie Miejskim w Hajnówce przy ul. Dziewiatowskiego 2. Pozostałymi rywalami juniorów młodszych będą: KS Wasilków, Włókniarz Białystok, Rudnia Zabłudów, Iskra Perlejewo i Piast II Białystok. Młodziki, orliki i żaki swoje pierwsze mecze rozegrają troszkę później o czym poinformujemy w naszych cotygodniowych raportach z klubu Narew.


stopka-dotacja